Світло, камера, мотор!

23 квітня 2019р. з метою формування художнього смаку студентів з ініціативи студентки групи ПО-33 факультету початкової освіти та філології Килівник Юліани та  куратора Ацегейди І.П. було проведено інтерактивний виховний захід «Світло, камера, мотор!».

Студенти  груп ПО-33 та ПО-22  за допомогою мультимедійної презентації ознайомились з історією кіно, відомими режисерами та їхніми культовими картинами.

Мистецтво екрана, по суті, стало синтезом усіх мистецтв: живопису, літератури, музики тощо. Це мистецтво розвиває здатність бачити загальне в різних і різне в подібних явищах, активізує творчий початок і прагнення до самовираження, прагнення до самостійного пошуку і відбору необхідної інформації, формує творче мислення, здатність самостійно розібратися в складних питаннях сучасності, усвідомлювати важливу роль мистецтва в житті суспільства.

Кінематограф, телебачення, відео дають можливість пов’язати світ власних переживань і відчуттів із конкретною реальністю навколишнього світу. Саме екранне мистецтво в XXI ст. дало досить наочний приклад неймовірної за розмахом і швидкістю системи поширення аудіовізуальної інформації в художній формі, сформувало найширше коло глядачів.

Будемо сподіватися, що такі заходи можуть стати тими малими кроками, які потрібні для досягнення великих змін у ставленні  до сучасного кіно.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55