Завершилось стажування у Верховній Раді України студенток факультету початкової освіти та філології

26 квітня 2019 року студентки  факультету початкової освіти та філології  учасниці проекті «Лідерські курси» повернулася зі стажування у Верховній Раді України. Стажування відбулося за сприяння Подільського Центру «Гендерна Рада» та Посольства США в Україні.

Мартинюк Дарія,  Журибіда Ілонна, Марчук Наталія, Камінська Ольга, Олійник Дарія співпрацювали із депутатками Верховної Ради України: Юлією Льовочкіною; Оксаною Юринець; Світланою Войцеховською.

Під час стажуваня дівчата мали змогу поспілкуватися із заступником Міністра молоді і спорту України Олександром Яремою, де  дізналися про напрямки та специфіку Міністерства молоді та спорту України.

Протягом тижня стажерки відвідували пленарні засідання ВРУ; ознайомилися із роботою секретаріату міжфракційної організації «Рівні можливості»; мали змогу попрацювати над зверненнями громадян та депутатськими запитами. Лідерки готувалися до засідання Комітету у  закордонних справах, проаналізували план засідання та обговорили поставлені запитання. Дівчата були присутніми на прийнятті ЗУ «Про функціонування української мови як державної» та «Годині запитань до Уряду».

Стажеркам пощастило особисто поспілкуватися із депутатками та депутатами, поставити запитання, які турбують сучасну молодь.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55