МИ – МАЛЕНЬКІ ДОШКІЛЬНЯТА, МИ – МАЙБУТНІ КОЗАЧАТА

Саме під таким лозунгом 8 травня 2019 року відбулося лабораторне заняття з теорії та методики фізичного виховання дітей дошкільного віку на тему «Спостереження та аналіз  фізкультурних занять в закладі дошкільної освіти» (викладач – кандидат педагогічних наук Гончар Н.П.) зі студентами групи ДО-22 на базі Хмельницького ЗДО № 53 «Веселка».

Метою заняття було закріпити та поглибити знання студентів щодо проведення фізкультурних занять в закладах дошкільної освіти, формувати аналітичне мислення, розвивати професійний творчий підхід у студентів.

Під час заняття студенти мали можливість спостерігати контрольне заняття з фізичної культури в групі дітей старшого дошкільного віку. Інструктор з фізичного виховання звернула увагу студентів на методику проведення усіх структурних елементів заняття, на методи та прийоми залучення та керівництва дітьми під час виконання рухів тощо.

Студенти звернули увагу на творчий підхід Людмили Афанасіївни до проведення даного типу заняття та прийняли активну участь у ньому.

Позитивні емоції та гарний, бадьорий настрій стали логічним завершенням лабораторного заняття.

Ми дякуємо адміністрації та педагогічному колективу Хмельницького ЗДО № 53 «Веселка» за теплий прийом та надіємось на подальшу співпрацю.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55