Методична нарада

7 травня 2019 року в  Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася нарада з  поточних організаційних питань за участю ректора, деканів, керівників структурних підрозділів, завідувачів  кафедр, головів циклових комісій, викладачів. 

Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  Шоробура  Інна Михайлівна виступила з приводу проведення державних  іспитів, створення Державної екзаменаційної комісії, захисту магістерських робіт, підготовки до випуску, проведення профорієнтаційної роботи, а також господарські та інші питання.

З розглянутих питань надані відповідні доручення. 

Шоробура Інна Михайлівна поінформувала щодо  заходів профілактики попередження виникнення та розповсюдження захворюваності на кір в організованих колективах.

Медичний працівник Остапчук Ольга Михайлівна  закликає колектив Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії не зволікати з вакцинацією проти кору.

Потрібно пам’ятати: кір є небезпечною інфекційною хворобою згідно з переліком особливо небезпечних інфекційних та паразитарних хвороб людини і носій збудників цих хвороб; смертельно небезпечний і швидкий; спричиняє серйозні ускладнення; ліків від кору не існує; єдиний надійний захист від кору - вакцинація,  яка є обов’язковою для сучасного суспільства.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55