МАЙБУТНІМ ІСТОРИКАМ – ПРО СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ КРАЄЗНАВЧОЇ РОБОТИ ЗІ ШКОЛЯРАМИ

10 травня 2019 р. відбулася зустріч студентів І-11б та І-21б з керівником та учасниками історичного дослідницького проекту «Інтерактивна культурно-туристична мапа Хмельниччини». Про сучасні підходи до організації краєзнавчої роботи зі школярами майбутнім історикам розповіла О.В. Степанова – учитель історії гімназії № 2, керівник гуртка «Історики – краєзнавці»  при Хмельницькому міському центрі краєзнавства та туризму учнівської молоді.

Учасниця проекту Валерія Буняк (учениця 10-го класу Хмельницької гімназії № 2) із захопленням розповіла про значення проектної діяльності у формуванні важливих життєвих навичок ХХІ століття у сучасних школярів.

З виступів Оксани Володимирівни та Валерії студенти дізналися про   використання можливостей GoogleMaps у створенні інтерактивної культурно-туристичної мапи Хмельницького та Хмельницької області з нанесенням на них пам’яток історико-культурної спадщини та культурно-освітніх установ; про створення фестивальної карти міста та області; про прокладання учасниками проекту цікавих туристичних маршрутів містом та областю. Зміст та атмосфера зустрічі стали для майбутніх учителів історії своєрідною мотивацією до соціальної активності.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55