ЗВІТНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРАКТИКИ В ГРУПАХ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ

10 травня 2019 року на факультеті дошкільної освіти було звітну студентську конференцію за підсумками педагогічної практики «Пробна практика в групах раннього віку» з студентами групи ДО-21б.

З вітальним словом виступили кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної освіти Пісоцька Л.С. та доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Зданевич Л.В.

Метою педагогічної практики було поглиблення знань студентів про сучасні методи та форми організації освітнього процесу в групах раннього віку, формування професійних умінь, потрібних для догляду, розвитку, навчання та виховання дітей раннього віку.

На пленарному засіданні були представлені доповіді студентів групи, а саме: Слободян Іванни, Янковської Діани, Остапчук Вероніки, Грищук Марин та Васюри Людмили, які представили особливості розвитку та освітньої діяльності дітей раннього віку. Студенти поділились своїми враженнями від перебування в закладах дошкільної освіти.

Окрім доповідей студенти мали можливість поділитись тими труднощами, які виникли під час проходження практики, помістивши їх в «Чорну скриньку». Разом з ведучою конференції та викладачами кафедри студенти віднайшли шляхи вирішення даних труднощів та запобігання їх в подальшій професійній діяльності.

По завершенню звітної конференції студенти склали вірш-сінквейн про свої враження від проходження педагогічної практики.

Ми дякуємо викладачам кафедри за вдалу підготовку студентів до проходження педагогічної практики.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55