УЧАСТЬ У ІІ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ В СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ»

Викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Миськова Н.М. та Онофрійчук Л.О., за підтримки декана факультету дошкільної освіти Пісоцької Л.О. та завідувача кафедри Зданевич Л.В. взяли участь ІІ Міжнародній конференції «Актуальні проблеми формування успішної особистості в сучасному освітньому просторі», яка відбулася у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі з метою залучення до науково-дослідницької діяльності науковців, аспірантів, викладачів, учителів, вихователів, практичних психологів, здобувачів вищої освіти; об’єднання та координація їхніх зусиль у галузі навчання і виховання; психодіагностики, корекції та розвитку особистості в освітніх закладах, пошук інноваційних технологій її формування в умовах сьогодення.

Основні напрями роботи конференції: формування комфортного та ефективного соціально-виховного простору в закладах освіти; інклюзивна освіта як один із пріоритетів державної політики України; психологічна безпека освітнього середовища; педагогічні технології і реформа освіти: пошуки, знахідки, досвід.

По завершенні роботи у пленарному та виступу на секційному засіданні учасники заходу долучилися до благодійної ярмарки та обміну думками із представниками закладів вищої освіти з усіх куточків України.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55