СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА ФАХОВИХ МЕТОДИК З НМЦ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ХМР

20 травня в залі засідань Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти м. Хмельницького «Підготовка вихователів ЗДО до взаємодії з дошкільниками за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт», про що зазначено у плані НМЦ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради.

Захід проведено тренерами освітнього проекту «Впевнений старт» – доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, к. пед. н. Миськовою Н. М. та методистом НМЦ Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Марчук Т. М.

До усіх присутніх з вітальним словом звернулися декан факультету дошкільної освіти, к. пед. н., доцент Пісоцька Л. С. та завідувач випускової кафедри спеціальності Дошкільна освіта д. пед. н., професор Зданевич Л. В.

Під час семінару вихователі мали змогу ознайомитися з освітньою програмою «Впевнений старт» та навчально-методичним комплектом, який складається з «Книги вихователя», «Книги дошкільника», альбому художньо-творчої діяльності та «Книги для батьків». Для бажаючих були створені умови практичного ознайомлення із засобами інформаційної підтримки педагогів в освітньому проекті «Впевнений старт».

Учасникам тренінгу до виконання були запропоновані інтерактивні вправи для налагодження взаємодії та різноманітні руханки. Вправи на рефлексію сприяли усвідомленню почутої інформації.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55