Вечір знайомств для першокурсників «Під зорями»

3 вересня у внутрішньому дворі академії відбувся вечір знайомств та святкова дискотека «Під зорями» для студентів першого курсу з метою їх кращої адаптації у вищому навчальному закладі. 

Організовували та допомагали у проведенні дискотеки: виховний відділ ХГПА; студентська рада ХГПА (зокрема, Шкроба Марина (ПО-51), Топольніцька Влада (ПО-51), Левчук Катерина (ПО-51), Рибка Владислав   (К-21), Коханська Ольга (ПО-21), Клопотовська Вікторія (К-21) Грицьков Ілля (ПО-51), Гурний Максим (ПО-51);  первинна профспілкова організація студентів ХГПА; куратори груп студентів першого курсу; кафедра теорії та методики фізичної культури та валеології.

Студентська рада підготувала веселі конкурси, була оформлена фотозона, біля якої охоче фотографувались всі бажаючі. Первинна профспілкова організація студентів пригощала студентів кавою та чаєм.

Першокурсники проявили  активність,  ввічливість та гарну поведінку! На заході панувала дружня та тепла атмосфера! Організатори та учасники дискотеки зробили вечір незабутнім!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55