УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З МЕНЕ

Любіть Україну всім серцем своїм

і всіми своїми ділами

В. Сосюра

 

У групах ДО-41 та ДО-42 факультету дошкільної освіти кураторами груп Онофрійчук Л. О. та Миськовою Н. М. з метою утвердження у студентів національно-патріотичної самосвідомості, формування активної життєвої позиції молоді, їх громадянського самовизначення, суспільної активності, прагнення до самореалізації в Україні, виховання патріотизму як суспільної та особистісної цінності проведено виховну годину на тему «Україна починається з мене».

Для створення позитивної атмосфери, налаштування присутніх на продуктивну взаємодію, актуалізації власного досвіду організації та участі у справах патріотичного спрямування проведено вправу «Інтерв’ю», під час якої учасники тренінгу, об‘єднавшись спочатку у пари, а потім – у четвірки, вісімки шляхом обговорення створили спільне тлумачення вислову «Любити Україну – це…».

Студенти мали змогу переглянути та висловити власні враження, почуття та думки, що виникли під час перегляду відеоматеріалу «Урок патріотизму» та промови Президента України В. Зеленського до Дня незалежності.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

З великим задоволенням майбутні вихователі взяли участь у складанні сенкану з іменниками патріот, захисник, Україна, Батьківщина, свобода та ін.

На завершення кожен студент сформулював для себе чіткі наміри, продовживши запропоновану фразу «Україна починається з мене. Я можу допомогти рідній країні розвиватися та удосконалюватися. Тому я буду….».

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55