ТЕАТРАЛІЗОВАНА ЕКСКУРСІЯ ВУЛИЦЕЮ ПРОСКУРІВСЬКОЮ

28 вересня 2019 р., у День міста, студенти-історики провели театралізовану екскурсію вулицею Проскурівською. На чотирьох локаціях екскурсоводи розповідали про події Української революції (1917 – 1921 рр.), які були пов’язані зі спорудами вулиці: на розі Проскурівської та Проскурівського підпілля, біля приміщення військкомату, біля будинку культури, у сквері біля пам’ятника Ангелу Скорботи.

Активними учасниками екскурсії були керівники нашого навчального закладу: ректор Інна Михайлівна Шоробура, проректори Валентина Іванівна Слюзко та Олена Петрівна Біницька, декан факультету мистецтв Олександр Сергійович Поліщук.  

Підготовка та проведення екскурсії згуртувала викладачів та студентів різних спеціальностей. Її театралізована форма стала можливою завдяки підтримці декана факультету мистецтв Поліщука О.С. та активній участі викладачів факультету. Так, Цмур Оксана Григорівна підготувала студентку до виконання на скрипці твору М. Скорика;  Яківчук Галина Василівна сама та разом зі студентами виконувала музичні твори у супроводі бандури; Цмур Ігор Іванович з ансамблем пісні і танцю «Співуче джерело» завершив театралізоване дійство пісенним флешмобом «Молитва за Україну».

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55