ОДА ПРОФЕСІЇ ВИХОВАТЕЛЬ

Професія вихователя прекрасна, обрана серцем, зігріта душею, огорнута любов’ю до дітей. Професію вихователя обирає той, хто наче дитина вірить у чудеса. Адже ми щодня повертаємося у таку омріяну та недосяжну для інших країну – країну Дитинства.

 

Четвертий день святкування тижня факультету дошкільної освіти «Калейдоскоп досягнень» закінчився феєричним концертом «Ода професії вихователь» присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля!   (Модератори Миськова Н.М. та Онофрійчук Л.О.). 

В рамках концерту студенти факультету вражали новими ідеями та досягненнями, заряджаючи своєю енергією. Дошкільники через пісні та музичні композиції відтворили найцікавіші спогади з  безтурботної, веселої та радісної пори кожної людини – дитинства.

З вітальним словом виступили проректор з гуманітарної освіти і міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Валентина Іванівна Слюзко, декан факультету дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Леоніда Станіславівна Пісоцька, завідувач випускової кафедри зі спеціальності «Дошкільна освіта» доктор педагогічних наук, професор Лариса Володимирівна Зданевич.

Пісні прозвучали у виконанні хору «Радуга» (художній керівник – Вікторія Мелешко) «Світ, який мені потрібен» та «Гімн дошкілля», ДО-32 «Малесенькі долоньки», ДО-42  «Веселка», ДО-21б «Кап-кап», ДО-11б «Дитинство не втрачай», ДО-22 «Зачекай моє дитинство», ДО-41 «Чомучки», ДО-41б (Кметюк Антоніна) «Моя сім’я або як описати щастя дитини», ДО-61 (Клімова Наталія) «Колискова зорі»

Зацікавили глядачів музичні композиції «Дитинство» (ДО-12 та ДО-51), Танець з дитинства (ДО-11) та «Танець з іграшками» (ДО-21), сценка «Спогади дитинства» (ДО-31б).

В ході заходу було народжено кращу секцію (160) та кращу кімнату (237) гуртожитку факультету дошкільної освіти.

По закінченню свята всі виступаючі отримали солодкі дарунки від студентської профспілкової організації ХГПА. 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55