ОСЬ І ОСІНЬ ПРИЙШЛА…

2 жовтня 2019 року студенти групи ДО-21б разом із старшим викладачем кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, кандидатом педагогічних наук Гончар Н.П. відвідали заняття з розвитку мовлення в Хмельницькому закладі дошкільної освіти № 53 «Веселка» на тему «Щедра осінь».

Метою лабораторного заняття було поглибити знання студентів щодо організації та проведення занять по розгляду предметів, збагачення та активізації словника дітей дошкільного віку, формувати уявлення про методику проведення таких занять в ЗДО, розвивати аналітико-синтетичне мислення, сприяти розвитку професійної спрямованості.

Під час заняття вихователь використала такі методи та прийоми роботи з дітьми, як: сюрпризний момент, бесіда, опис предметів за схемою, складання слів за допомогою суфіксів та двох коренів тощо.

Також студентів вразила яскрава та цікава наочність, яка була використана вихователем під час заняття.

Позитивні емоції та гарний, бадьорий настрій стали логічним завершенням лабораторного заняття, адже щедра осінь не тільки гралась з дітьми, але й принесла їм свої смачні дари.

Ми дякуємо адміністрації ХЗДО №53 «Веселка» та педагогічним працівникам за теплий прийом та цікаве заняття. Надіємось на подальшу співпрацю.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55