Я НІКОЛИ В ЖИТТІ НЕ НАЛЕЖАВ СОБІ…

24 жовтня 2019 року в групі ДО-51 відбулося практичне заняття з дошкільної лінгводидактики (викладач – кандидат педагогічних наук Гончар Н.П.) на тему «Використання спадщини В.О.Сухомлинського в процесі розвитку рідної мови дітей дошкільного віку».

Метою практичного заняття було створити умови для творчого використання теоретичних положень спадщини В.О. Сухомлинського в практиці роботи ЗДО з розвитку мовлення, активізувати знання студентів з методики розвитку рідної мови, удосконалювати навички використання різноманітних методів роботи з художніми творами В.О.Сухомлинського, розвивати креативність, ініціативу, вміння імпровізувати, бажання самовдосконалюватися; активізувати знання студентів з курсу «Практикум з виразного читання» та «Дитяча література».

Заняття проходило у формі круглого столу, на якому зібрались представники закладу дошкільної освіти та експерти. Студенти обговорили та представили спадщину Василя Сухомлинського і продемонстрували свої вміння щодо складання конспектів та проведення занять для різних вікових груп з використанням спадщини великого педагога та гуманіста.

Позитивні емоції, гарний, бадьорий настрій та позитивні оцінки стали логічним завершенням практичного заняття.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55