І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови та літератури для студентів спеціальності 014 Середня освіта

5 листопада 2019 року на факультеті початкової освіти та філології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови та літератури для студентів спеціальності 014 Середня освіта  (Мова та література (англійська)).

Організаторами олімпіади виступили к.пед.н, доцент Воротняк Л.І., к.пед.н, доцент Глушок Л.М., к.філол.н, доцент Закреницька Л.А., к.пед.н. Гандабура О.В.

Завдання олімпіади мали комплексний характер та передбачали оцінку знань та вмінь студентів з низки теоретичних дисциплін та усіх мовленнєвих компетенцій (граматичні та лексичні навички, сприймання на слух, зорового сприймання, писемного та усного продукування та взаємодії).

Найважчим для багатьох виявилось завдання з усного непідготовленого діалогічного мовлення та трансформації речень за ключовими словами.

Учасники олімпіади, які посіли призові місця, Грех Світлана, Ющенко Руслана, Зюбрій Олена (Філ-41а), Єфіміщева Юлія, Подлюк Ірина, Вуйцик Анна (Філ-31а), Єрмоленко Катерина, Пригода  Катерина (Філ-21а) проявили ґрунтовні мовні знання, творчі комунікативні уміння та особисту наполегливість, цілеспрямованість та винахідливість. Всього за перемогу змагалися 12 студентів-філологів.

Переможці І етапу олімпіади (Грех Світлана) та (Ющенко Руслана) представлятимуть ХГПА на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших звершень!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55