Профорієнтаційна робота з учнями освітніх закладів міста Хмельницького у стінах ХГПА

Профорієнтаційна робота як невід'ємна складова функціонування Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії проводиться за різними напрямами і одним із них є  організація агітаційно-роз'яснювальної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів міста Хмельницького та Хмельницької області.

20 листопада 2019 року у співпраці з міським відділом освіти в рамках тижня  кафедри педагогіки було запрошено учнів 9-11 класів ЗОШ №22, №29, №7, НВК №7 міста Хмельницького  для ознайомлення з ХГПА.

Для гостей навчального закладу була організована екскурсія по закладу: аудиторії, навчальні кабінети та лабораторії, методичні кабінети, кафедральні приміщення, спортивний та тренажерний зали, спортивні площадки та стадіони, зали хореографії, комп'ютерні класи та клас комп'ютерного аранжування, навчальні майстерні, їдальня, актовий зал, редакційно-видавничий відділ, інформаційно-методичні центри, приміщення для роботи органів студентського самоврядування, медичний пункт,  музей історії академії, музей народного декоративно-ужиткового мистецтва, кімнати відпочинку.

Войтова Л.Д., соціальний педагог, ознайомила учнів зі студентським життям академії. Різноманітні конкурси, змагання з того чи іншого виду спорту, олімпіади, незвичайні подорожі, туристичні походи, тижні факультетів, тиждень першокурсника, «Танці з викладачами», «Міс академії», «Містер академії» та багато інших дійств відбувається в стінах закладу. Усе це урізноманітнює студентське життя.

Моцна Т.А., фахівець з профорієнтаційної роботи, привітала усіх присутніх і побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до вибору професії, а, можливо, і здобуття педагогічної освіти у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Вона зазначила, що академія є вищим навчальним закладом IІІ рівня акредитації у складі якої функціонує педагогічний коледж. Підготовка спеціалістів здійснюється  на факультетах початкової освіти та філології, дошкільної освіти, мистецтв, відділі заочного навчання. Детально розповіла про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців. Розповсюдила рекламну продукцію і запросила відвідати ХГПА на Дні відкритих дверей.

Після плідного спілкування учні були запрошенні у актову залу для перегляду фільму про академію та конкурсу КМК (креативних ● мобільних ● компетентних) за участю студентів магістратури за спеціальностями початкова освіта, дошкільна освіта, середня освіта (українська мова та література), середня освіта (мова та література (англійська)).

 

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55