Шкільний учитель нового покоління

26 листопада викладачі кафедри іноземних мов Северіна Т.М., Гандабура О.В., Аніщенко І.М.  прийняли участь у роботі інформаційно-практичної конференції з питань реформування педагогічної освіти «Вчитель нового покоління», м.Київ.

Конференція пройшла у рамках проекту “Шкільний учитель нового покоління”, який реалізовувався Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні в 14-ти закладах вищої освіти, у т. ч. у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. У ході проекту було розроблено типову програму навчання методики навчання англійської мови на засадах студентоцентризму, практико-орієнтованого навчання, розвитку компетентностей ХХІ століття. Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія вже три роки успішно впроваджує цю програму в освітньому процесі, активно сприяючи формуванню вчителя нового покоління, готового працювати в умовах нової освітньої парадигми.

У ході пленарного засідання з доповідями виступили партнери та консультанти проекту: Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні; Алан Макензі, незалежний британський експерт, директор TransformELT; Род Боліто, консультант проекту, де презентували результати впровадження експерименту та досягнень університетів-учасників.

Після пленарного засідання конференцію продовжила панельна дискусія за участі тренерів, викладачів, вчителів шкіл та студентів, під час якої усі учасники конференції жваво обговорювали перспективи проекту та  можливості адаптування нової методики для всіх педагогічних університетів та  для інших дисциплін.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55