ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

23 грудня 2019 року відбулися святкові збори трудового колективу ХГПА.

Із привітальним словом до працівників звернулася ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії наук вищої школи України, член-кореспондент НАПН України Шоробура Інна Михайлівна.

Барвистою вербичкою, з веселою колядою прийшли колядники, фольклорний гурт «Троїсті музики» під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Яківчук Галини Василівни. Засіваючи житом-пшеницею усіх присутніх – на щастя, на здоров’я, на той Новий рік, щоби жилося краще, ніж торік…

 

Веселощі, пісні, ігри та новорічні розваги з Дідом Морозом та Снігуронькою допомогли присутнім поринути в атмосферу зимового дива – на деяку мить дозволили глядачам відволіктися від щоденних проблем та пірнути із головою в теплі спогади дитинства.

І на завершення профспілковий комітет працівників ХГПА порадував  своїх членів традиційною святковою Новорічною лотереєю…

Ректорат, первинні профспілкові організації працівників та студентів, виховний відділ вітають усіх із прийдешніми Різдвяними святами та Новим 2020 роком. Бажаємо, щоб наступний рік приніс нам стільки радості, скільки днів у році і щоб кожен день дарував нам усмішку й частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться, що хотіли почати — почнеться, а що хотіли закінчити — закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими й уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нові двері!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55