ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії 25 січня 2020 року

З метою ознайомлення абітурієнтів з правилами прийому до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у 2020 році, організацією навчального процесу, матеріальною базою, перспективою розвитку академії було проведено День відкритих дверей.

В актовій залі академії відбулася зустріч абітурієнтів та їхніх батьків з членами приймальної комісії.

Ректор академії І. М. Шоробура привітала усіх присутніх і побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття педагогічної освіти у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. У своїй вступній промові ректор академії детально розповіла про перспективи, що відкриває для студентів навчання в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Широко розкрила різноманітне і цікаве студентське життя. Наголосила що студенти завжди зможуть втілити свої мрії і виявити талант в стінах нашої академії. Різноманітні конкурси, змагання, олімпіади, незвичайні подорожі, туристичні походи, тижні факультетів, тиждень першокурсника та багато інших дійств відбувається в стінах закладу. Усе це урізноманітнює студентське життя.  

Інна Михайлівна зазначила, що академія є вищим навчальним закладом IІІ рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за  освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», ступенями «бакалавр», «магістр»  на факультетах початкової освіти та філології, дошкільної освіти, мистецтв, відділі заочного навчання. Заклад готує спеціалістів на основі повної вищої освіти. Функціонує магістратури за спеціальностями «Менеджмент (Управління навчальним закладом)», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Середня освіта (Мова та література (англійська))»,  «Середня освіта (Українська мова та література)», «Середня освіта (Музичне мистецтво)», «Середня освіта (Історія)», «Науки про освіту (Педагогіка вищої школи)».

Ректор ознайомила присутніх з історією ХГПА, розповіла про сучасні досягнення й розробки академії,  пріоритетні напрями наукових досліджень,  потужну матеріальну базу академії, перспективи та плани на майбутнє. Усі присутні мали можливість поставити ректору запитання.

На заході також були присутні члени приймальної комісії, зокрема заступник голови приймальної комісії – проректор з гуманітарної освіти та міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко Валентина Іванівна, яка надала детальну консультацію щодо Правил прийому та організації вступних іспитів в академії, а також ознайомила присутніх зі змінами, що пов’язані з прийомом сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти. Абітурієнти, їхні батьки та всі зацікавлені отримали нагоду почути про цьогорічні зміни у вступній кампанії до академії.

Запитання абітурієнтів переважно стосувалися вступних іспитів, кількості бюджетних місць, перспектив працевлаштування після закінчення вузу, системи пільг, передбачених для різних категорій населення та низки інших питань, що безпосередньо стосуються організації навчального процесу в академії. Представники приймальної комісії,  декани, викладачі кафедр детально відповіли на всі поставлені запитання. Завдяки таким зустрічам абітурієнти мали можливість ближче познайомитись з  навчальним закладом та з вибором майбутньої професії.

Відвідавши День відкритих дверей, старшокласники зазирнули в майбуття, побачили реальне студентське життя й уявили себе частинкою великої родини Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії !

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55