Участь викладачів у круглому столі Державної служби якості освіти у Хмельницькій області

Відповідно до плану роботи на 2020 рік управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області 28 січня 2020 року було проведене засідання круглого столу «Про підсумки експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації у 2019 році. Виклики та перспективи у 2020 році».

В зібранні взяли участь керівники відділів (управлінь) освіти міських рад, об’єднаних територіальних громад та районних держадміністрацій, керівники методичних служб, експерти, керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти.

Серед виступаючих були експерти – викладачі факультету початкової освіти та філології: доцент Крищук В.Л., професор Шквир О.Л., професор Ящук І.П.

Усіма присутніми були розглянуті наступні питання: аналіз результатів сертифікації  педагогічних працівників у 2019 році; напрацювання пропозицій щодо вдосконалення методики та інструментарію вивчення практичного досвіду учасників сертифікації; напрацювання пропозицій щодо вдосконалення процедури підготовки експертів; аналіз новацій сертифікації  педагогічних працівників у 2020 році; можливості підтримки вчителів у їх прагненні до професійного зростання.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55