І ЛИНЕ НАД ЗЕМЛЕЮ ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО

5 березня студенти групи ПО-32 факультету початкової освіти та філології разом із куратором Циц Г.О. відвідали літературно-поетичний вечір «І лине над землею Шевченкове слово» присвячений 206-й річниці від дня народження письменника, який відбувся у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

В ході заходу звучали вірші та пісні у виконанні акторів та поетів: О. Топоринського, Л. Мазура, А. Ненцінського та Л. Сердунич.

Поезія чергувалася з біографічним матеріалом, життя та творчості Т.Г. Шевченка, зокрема депутат міської ради Л. Бірюк розповів про славу нашого Кобзаря за межами України.

Художник-емальєр Іван Юрков представив увазі присутніх колекцію «Кобзарів», оздоблених в унікальних техніках емалі та фініфті.

Приємно здивував присутніх колекціонер О. Гуцуляк, який представив власну колекцію цінних та рідкісних «Кобзарів».

Хочемо відзначити чудовий виступ нашого улюбленого професора В.П. Мацька, який розповів цікаві факт із життя Кобзаря, чим зацікавив усіх присутніх.

В ході літературного вечора студенти активно брали участь в обговоренні життєвого і творчого шляху письменника.

Загалом захід минув в неймовірно теплій та дружній атмосфері, всі учасники заходу поповнили свої знання новими інформаційними та мистецькими фактами, отримали масу естетичного задоволення та позитивних емоцій.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55