Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

5 березня у актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.

З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  Інна Михайлівна Шоробура. У своєму виступі ректор зазначила, що у академії працюють і навчаються величезна кількість жінок та дівчат, які на високому рівні виконують свої обов’язки і примножують здобутки нашого закладу,   а також побажала колегиням та студенткам міцного здоров’я, безмежного щастя, любові, сімейного затишку та добра.

З нагоди свята Міжнародного жіночого дня кращі працівники академії були нагороджені грамотами.

На заході були присутні ветерани педагогічної праці. З вітальним словом виступили Бідюк Галина Іванівна, Фільваркова Ольга Іванівна, Польова Раїса Іванівна.

Хвилиною мовчання присутні у залі вшанувати пам’ять загиблих воїнів-захисників України.

У заході взяли участь викладачі академії та студенти – представники усіх факультетів.

Ректорат та студентка рада щиро вітають викладачів, студенток, працівниць Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії з чудовим весняним святом 8 Березня! Нехай ця весна принесе нам радість життя, відчуття оновленості, оптимізму та впевненості у прийдешньому дні! Бажаємо міцного здоров’я, теплих сонячних променів, лагідних слів, взаємної любові, безмежної радості і цілий океан весняних квітів!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55