XVIII науково-практична конференція «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти»

Традиційна науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти» відбулася не зважаючи на карантинні заходи, які тривають в усьому світі. Цьогоріч 18-те за ліком зібрання було організоване засобами онлайн-конференції. Такий підхід мав і свої переваги, оскільки до обговорення актуальних проблем долучилася рекордна аудиторія – більш ніж 80 викладачів та студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та інших закладів вищої освіти, а також учителі інформатики та математики міста Хмельницького.

З вітальним словом виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії професор, член-кореспондент НАПН України І.М.Шоробура, яка побажала присутнім плідної праці та підтримала майбутніх учителів початкових класів у їх прагненні до самовдосконалення.

Декан факультету початкової освіти та філології професор І.П.Ящук зазначила, що вона є активним і послідовним прихильником впровадження концепції Нової української школи. У своєму виступі І.П.Ящук вказала на перспективи використання інформаційно-комунікаційних технологій в сучасних умовах дистанційного навчання та мотивувала студентів до наполегливого вивчення нових підходів до педагогічної діяльності.

Завідуюча кафедри природничо-математичних дисциплін доцент Г.В.Вишинська модеруючи виступи студентів та викладачів, неодноразово наголошувала на важливості математичної та інформатичної освіти у початковій школі в умовах впровадження ідей Нової української школи. Активно долучився до обговорення і модерації співорганізатор конференції викладач кафедри С.А.Стократний.

Доцент кафедри природничо-математичних дисциплін В.М.Барановська ознайомила присутніх із основними поняттями компетентнісного підходу у навчанні математики та інформатики у початковій школі.

Практичним досвідом реалізації новітніх підходів до вивчення математики та інформатики у школах міста Хмельницького поділилися учителі Ю.Повержук та М.Гурний.

Новий досвід отримали студенти, які підготували виступи за темою конференції та винесли на загальний огляд широкої аудиторії свої ідеї та напрацювання, що ляжуть в основу їх подальших курсових та дипломних проектів. Відзначимо цікаві виступи В.Лисенка, Соломії Воловнік, Шмир Марни, Немашкалової Анни, Чайчук Дани, Шевчук Сніжани, Маснюк Діани, Мельник Дарини, Моторної Юлії та інших.

 

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55