ОНЛАЙН ВЕБІНАР

29 травня 2020 року працівники бібліотеки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь в онлайн вебінарі на тему «ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ВІДДАЛЕНУ РОБОТУ КОЛЕКТИВУ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ?».

Вебінар було організовано Науково-технічною бібліотекою Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна спільно з Секцією університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації.

Спілкування та обговорення відбулося завдяки роботі сервісу Zoom. Серед обговорюваних питань: про організаційний клімат університетської бібліотеки та умови його змінення; моделі віддалено працюючих команд університетських бібліотек в Україні; практики швидкого переходу ефективної моделі віддаленої роботи колективу та про мінімізацію стресу і максимізацію успіху дистанційних бібліотечних команд в новому онлайн-середовищі.

Працівники бібліотеки обговорили можливість використання досвіду інших бібліотек ВНЗ щодо організації своєї роботи та роботи з читачами в дистанційному режимі.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55