День відкритих дверей у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії 30 травня 2020 року

З метою ознайомлення абітурієнтів з правилами прийому до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у 2020 році, організацією навчального процесу, матеріальною базою, перспективою розвитку академії було проведено День відкритих дверей.  У зв’язку з запровадженням карантину зустріч пройшла у вигляді конференц-зв’язку (відеоконференції) на платформі  Zoom.

Ректор академії І. М. Шоробура привітала усіх присутніх і побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття педагогічної освіти у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. У своїй промові ректор академії детально розповіла про перспективи, що відкриває для студентів навчання у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Розкрила різноманітне і цікаве студентське життя. Наголосила, що студенти завжди зможуть втілити свої мрії і виявити талант в стінах нашої академії.  

Інна Михайлівна зазначила, що академія є вищим навчальним закладом IІІ рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за  освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст», ступенями «бакалавр», «магістр»  на факультетах початкової освіти та філології, дошкільної освіти, гуманітарному факультеті, відділі заочного навчання. Заклад готує спеціалістів на основі повної вищої освіти. Функціонують магістратури за спеціальностями «Менеджмент (Управління навчальним закладом)», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Середня освіта (Мова та література (англійська))»,  «Середня освіта (Українська мова та література)», «Середня освіта (Музичне мистецтво)», «Середня освіта (Історія)», «Науки про освіту (Педагогіка вищої школи)».

На заході також були присутні члени приймальної комісії, зокрема заступник голови приймальної комісії – проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко Валентина Іванівна, яка надала детальну консультацію щодо Правил прийому та організації вступних іспитів в академії. Абітурієнти, їхні батьки та всі зацікавлені отримали нагоду почути про цьогорічні зміни у вступній кампанії до академії.

Представники приймальної комісії,  декани, викладачі кафедр детально відповідали на всі поставлені запитання від учасників відеоконференції.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55