Засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХГПА

17 вересня 2020 року відбулося перше засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в 2020-2021 н.р., на якому було окреслено стратегію дій, напрями розвитку та вдосконалення наукового потенціалу здобувачів освіти ХГПА. Члени Наукового товариства провели засідання у змішаній формі (очно й онлайн) з дотриманням усіх карантинних норм.

Ректор академії Інна Шоробура, проректор з наукової роботи Олександр  Галус, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Поліщук розпочали засідання вітальним словом та мотиваційними настановами про нерозривність студентського життя та наукової роботи як одного із чинників становлення кваліфікованого фахівця.

Методист наукового відділу Валентина Крищук повідомила про роботу Наукового товариства у 2019–2020 н.р., доповіла про його діяльність, напрями його діяльності, завдання, розповіла про права та обов’язки членів Наукового товариства. За ґрунтовні наукові доповіді вручили сертифікати учасникам всеакадемічної студентської науково-практичної конференції «Студентська молодь у науці»

Під час засідання начальник наукового відділу Богдан Крищук розповів членам Наукового товариства про академічну доброчесність, пояснив її суть, проілюстрував наслідки недотримання, розповів про законодавчу базу.

Шляхом демократичного відкритого голосування обрали нову голову, заступника та секретаря Наукового товариства.

Члени Наукового товариства вже почали роботу над створенням та редагуванням чергового випуску «Наукового вісника».

Учасники засідання мали гарну нагоду замислитись про роль науки в нашому житті. Усі охочі можуть приєднатися до Наукового товариства та почати свій науковий шлях.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55