Звіт про археологічну практику

22 вересня 2020 року відбувся захист студентами 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 014 Середня освіта (Історія) звітів з археологічної практики, яка проходила у період від 17 до 31 серпня.

 У зв’язку з карантинними обмеженнями, цього року практику проведено дистанційно за місцем проживання методом археологічної розвідки під керівництвом старшого викладача кафедри суспільних дисциплін, к.і.н. Сергія Семенчука.

Практиканти отримали дослідницькі завдання і, як наслідок, – зібрали значну кількість цікавого та нововиявленого археологічного матеріалу щодо об’єктів та пам’яток археології Хмельницької, Вінницької, Рівненської та Житомирської областей.

Загалом здано звіти про 17 археологічних об’єктів, як-от: кургани мікрорайону Заріччя, Проспект Миру, 102 м. Хмельницький; черняхівські поселення с. Лісові Гринівці, Іванківці та Чаньків; Зіньківський замок; козацький хрест на Дунаєвеччині; центр Болохівської землі місто Любар (Житомирщина); давноруські городища Рівненщини та Вінниччини й багато інших. Захист здійснено у режимі онлайн за допомогою Skype зв’язку із презентаціями власних дослідницьких здобутків студентів.

У заході брали участь: завідувач виробничої практики, к.п.н. Наталя Казакова; методист практики Тетяна Цегельник; куратор академічної групи – доцент кафедри суспільних дисциплін, к.ф.н. Галина Гамрецька.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55