Захист курсових робіт здобувачів вищої освіти групи ПО-31б

 

З 8 по 24  вересня, згідно заздалегідь укладених графіків, на кафедрі педагогіки  відбулись відкриті захисти курсових робіт здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта групи ПО-31б.

Захист відбувся в онлайн-режимі за допомогою відеоконференцзв’язку  із використанням платформи Zoom. Напередодні здобувачі вищої освіти отримали чіткі інструкції щодо правил комунікації у форматі відеоконференції.

Такий формат захисту не став на заваді демонстрації рівня набутих знань та умінь у дослідницькій діяльності. Представлені роботи були виконані із дотриманням усіх вимог щодо написання курсової роботи.

Здобувачі вищої освіти підготували змістовні доповіді, надали ґрунтовні відповіді на запитання членів комісії та інших учасників Zoom-конференції, чим продемонстрували гарне володіння матеріалом дослідження, вміння та навички у розв’язанні практичних завдань.  

Вітаємо здобувачів освіти з гарними виступами, позитивними результатами та обміном корисним матеріалом. Бажаємо успіхів та подальших наукових звершень!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55