Кафедра педагогіка на науково-практичній майстерні з гуманної педагогіки

25 вересня 2020 р. викладачки кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Казакова Н.В., Сівак Н.А. брали участь у ІІ Всеукраїнській  науково-практичній майстерні з гуманної педагогіки «Гуманізація – найкоротший шлях до особистості», яка проводилася у дистанційному режимі на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка.

Лейтмотивом заходу визначено слова В.О.Сухомлинського: «.. творення щастя є метою виховання, і в той же час щастя – це стан душі, про який можна говорити, як про здатність бути вихованцем, піддаватися виховному впливу педагога. Без цього душевного стану просто неможливе виховання».

У ході майстерні науковцями та практиками розкриті ідеї духовного гуманізму в сучасний освітній та суспільний простір (В.Матящук, В.Бак, В.Турченко, А.Тристан та ін.). Учасники мали змогу ознайомитися з новітніми напрацюваннями вихователів, вчителів, науково-педагогічних працівників з питань гуманізації освітнього процесу, а також з досвідом кращих педагогів-гуманістів України.

За результатами Всеукраїнської науково-практичної майстерні з гуманної педагогіки буде видано збірник тез «Гуманізація – найкоротший шлях до особистості».

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55