Теплі вітання до Дня Батька

Щороку в третю неділю вересня своє «професійне свято» відзначають татусі. У 2020 Всенародний День Батька припадає на 20 вересня.

Всенародний день батька наразі не є офіційним святом. Однак сьогодні кожен, хто цінує батькову любов і турботу, його тепло та ласку, має додаткову нагоду привітати рідну людину з Всенародним днем батька.

Група ПО-24 факультету початкової освіти та філології теж вирішила привітати татусів і зробити це у незвичний спосіб. Напередодні свята, озброївшись дитячими світлинами, де поруч любий татко, пригадавши найніжніші слова вдячності, які хотіли б висловити у цей день, із завзяттям взялися до створення фотоколажу.

Згадували веселі дитячі історії, хизувалися своїми татами і тим, чого вони нас навчили, скільки світу нам відкрили, скільки любові подарували та як сумують за своїми донечками зараз. Час, проведений за роботою над колажем дозволив вкотре усвідомити, що наші рідні, то є наша опора, підтримка. Тож нехай будуть здорові та щасливі усі ТАТИ на світі. А кожна дитина у світі, скільки б років їй не було – нехай має СВОГО ТАТА.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55