30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Бібліотечна справа відриває усім

шлях до книги – джерела знань

та споконвічної мудрості

Сучасна бібліотека поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду та відкриваючи свій електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими. Окрім звичної роботи тут проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Традиційно до Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30-го вересня у місті відбувається 12-ий форум бібліотекарів Хмельниччини. В рамках даного форуму у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся захід - обмін думками «Чому важливо читати?!».

У заході взяли участь: регіональний координатор Всеукраїнської громадської ініціативи «Активна громада» Юлія Мазур, бібліотечні працівники та студенти групи ПО-24 факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (куратор Підгурська Н.М.).

Під час заходу учасники говорили про переваги читання, ділилися своїми читацькими уподобаннями, ознайомилися з виставками кращої літератури з фондів бібліотеки (дитячої літератури, художньої, стародруків, літератури іноземною мовою та виставкою вінілових пластинок) та мандрівною виставкою «На Зламі».

У день професійного свята хочеться подякувати усім працівникам бібліотек за їх плідну і потрібну просвітницьку діяльність та щоденну рутинну працю, побажати їм міцного здоров’я, успіхів, злагоди, добра, щастя, сімейного благополуччя та, звісно, вдячного читача!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55