Шановні колеги!

Вітаю Вас з нашим професійним святом: Днем працівників освіти!

Освіта – це основа розвитку незалежної України, її пріоритет, фундамент якісних змін на шляху до успішної конкурентоспроможної європейської держави. Ключова роль у реформуванні освіти належить педагогу-професіоналу нової формації, візія якого – це креативність, оперативність, самореалізація, інноваційність, готовність до змін.

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія уже майже 100 років готує фахівців високого рівня на засадах педагогіки кордоцентризму, духовності, моралі і культури, готових до діяльності в Новій українській школі та закладі дошкільної освіти.

Наша академія потужно інтегрується в європейський освітній простір, налаштована на інноваційний та науковоємкий хід розвитку, що відбувається в Україні і світі. Для підготовки майбутнього педдагога в нас діють магістратури, аспірантури, спеціалізована кандидатська і докторська вчена рада, наукові школи, видаються збірники наукових праць. Студенти академії є переможцями Всеукраїнських конкурсів та олімпіад, високих успіхів досягли наші народні творчі колективи.

Саме ви, дорогі колеги, творите і звеличуєте наш заклад; ви завжди перебуваєте і центрі суспільного життя, освоюєте нові освітні програми, концепції, технології, реалізовуєте наукові проекти з країнами Євросоюзу.

Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаю Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Зі святом працівників освіти!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55