Звітна конференція за результатами літньої педагогічної практики

Міжнаціональний карантин вніс свої корективи не лише у освітній процес, а й в можливість проходження практики здобувачами вищої освіти. 

Під час карантину в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії проходження літньої практики було організовано дистанційно. 

8 жовтня 2020 р. online за допомогою Zoom Video Communications відбулася звітна конференція за результатами  літньої педагогічної практики здобувачів вищої освіти 4 курсу зі спеціальностей 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). Вперше проходження та захист цього виду практики відбувався в онлайн режимі.  Керівники літньої  практики забезпечили  належний рівень дистанційного супроводу, надання організаційної, навчально-методичної  та консультативної допомоги практикантам.

Під час захисту здобувачі вищої освіти продемонстрували знання з методики виховної роботи, уміння і навички використовувати різноманітні форми організації виховної роботи з дітьми в літніх оздоровчих таборах, рівень артистизму, який так необхідний сучасним вожатим, а саме:

1. Здобувачі вищої освіти групи  ПО-41 представили презентацію загону “Веселкаˮ, розповіли як би вони організували роботу з дітьми у таборі “Горизонтˮ.

2. Здобувачі вищої освіти групи ПО-42 підготували презентацію загону “Веснянкиˮ, продемонстрували казку “Солом’яний бичокˮ у жанрі детективу.

 

3. Здобувачі вищої освіти групи ПО-43 представили презентацію загону “Барвінокˮ, розповіли про організацію оздоровчої та дозвіллєвої діяльності у таборі “Молода гвардіяˮ.

4. Здобувачі вищої освіти групи ПО-44 підготували презентацію загону “Капітошкиˮ, продемонстрували казку “Солом’яний бичокˮ у жанрі фантастика.

5. Здобувачі вищої освіти групи ММ-41 підготували презентацію діяльності загону “Калинаˮ.

Завідувач виробничої практики Н.В.Казакова  висловила слова вдячності за підготовку та проведення конференції здобувачам вищої освіти та організаторам заходу.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55