ЕКСПЕРТИ ІСТОРИЧНОЇ ГАЛУЗІ – МАЙБУТНІМ УЧИТЕЛЯМ ІСТОРІЇ

Важливим засобом підвищення якості освітнього процесу у закладах вищої освіти є поширення практики залучення експертів галузі через програму запрошення професорів на читання лекцій. На одній із таких лекцій побували здобувачі вищої освіти за освітньою програмою Середня освіта (Історія).

26 жовтня 2020 року на платформі  ZOOM студенти групи І-11 слухали  онлайн-лекцію  Крупи Тетяни Миколаївни – завідувачки Міжнародної науково-дослідницької лабораторії  «YMAI «Margulan Сentre Павлодарського педагогічного університету (Республіка Казахстан), викладачки курсів  з консервації в археології та музеєзнавства. Тема лекції: «Вступ до питань польових методик і забезпечення збереженості археологічних артефактів».

Можливість слухати лекцію фахівця з археології міжнародного класу студенти-історики отримали завдяки співпраці кафедри суспільних дисциплін з кафедрою історії та суспільно-економічних дисциплін Харківської гуманітарно-педагогічної академії. Сподіваємося, що наша співпраця продовжуватиметься і за іншими напрямами підготовки фахівців історичної галузі.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55