НОВА ЯКІСТЬ СПІВПРАЦІ З ХАРКІВСЬКОЮ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОЮ АКАДЕМІЄЮ

Співпраця викладачів кафедри суспільних дисциплін з кафедрою історії та суспільно-економічних дисциплін Харківської гуманітарно-педагогічної академії у цьому році набула нової якості. В умовах дистанційного навчання викладачі практикують спільні навчальні заняття.

29 жовтня 2020 р. студенти груп І-31 та І-41 взяли участь в онлайн-семінарі з історичного краєзнавства. Тема заняття: «Туристичні шляхи Харківщини». Семінар проводила Олянич В.В., доктор історичних наук, професор кафедри історії та суспільно-економічних дисциплін Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

Студенти-харків’яни глибоко та різнобічно дослідили різні аспекти свого краю: історію заснування Харкова, археологічні знахідки,  історію вулиць, життєпис славетних земляків тощо.

Студенти-хмельничани також гідно презентували свою малу батьківщину. В анонсах, які супроводжувалися візуалізацією, вони привернули увагу мешканців Слобожанщини до найцікавіших історико-культурних пам’яток: Кам’янець-Подільської та Меджибізької фортець, палацу Орловських у с. Маліївці, місця перемоги Богдана Хмельницького біля с. Пиляви, замку князів Острозьких у Старокостянтинові тощо.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55