ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНА НАРАДА ЩОДО ПІДГОТОВКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ЗНО В ХГПА

З метою належної підготовки студентів І ОКР „молодший спеціаліст” до державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році  05.11.2020 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії на платформі ZOOM було проведено нараду для завдувачів кафедр та викладачів загальноосвітніх дисциплін.

Ректор академії Інна Михайлівна Шоробура, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Сергійович Поліщук,  декани факультетів та  відповідальна особа за реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання Савченко М.С. обговорили з викладачами підсумки минулорічного ЗНО, ознайомили з нормативною базою, методичними новинками та надали рекомендації щодо якісної організації процедури реєстрації студентів та безпосередньо складання ними ЗНО з української мови (обов’язково), математики (обов’язково), історія/іноземна мова (на вибір), та четвертий предмет на вибір,  що будуть зараховані як державна підсумкова атестація у 2021 році.

У ході було наголошено на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи із студентвами з питань організації та проведення ЗНО.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55