ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

16 листопада з нагоди Дня студента найкращих студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було запрошено до Хмельницької міської ради для привітання з міжнародним Днем студента.
Грамотами Хмельницької міської ради за  активну участь у громадському житті навчального закладу, успіхи в навчанні та з нагоди відзначення Дня студента було нагороджено студентку 2 курсу гуманітарного факультету Марію Голюк та студентку 1 курсу факультету початкової освіти та філології Ольгу Коханську.

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента – свята молодості, оптимізму і романтики! Студентські роки – цікавий, веселий і водночас відповідальний етап у житті кожної людини. Саме в цей період закладаються основи майбутніх професійних успіхів та життєвих принципів. Студентство в усьому світі завжди було рушієм змін у суспільстві – незалежним та неупередженим. Новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих людей неодмінно веде до якісних перетворень в суспільстві. Саме на вас покладено великі надії щодо майбутнього нашої держави.
Тож бажаємо вам примножувати свою енергію, успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, натхнення, впевненості та непоборної сили духу.

 

 

 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55