Презентація лепбуків для дітей з особливими освітніми потребами

У рамках тижня кафедри педагогіки 18 листопада 2020 року було презентовано лепбуки для дітей з особливими освітніми потребами. Захід підготовлено викладачами Цегельник Т.М., Казаковою Н.В. та групою ПО-41б факультету початкової освіти та філології зі спеціальності 013 Початкова освіта. На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри педагогіки та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Лепбук – це саморобна паперова книжка з кишеньками, де дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд різноманітний матеріал. Лепбук – це новітній спосіб організації навчальної діяльності спочатку пропонувався для роботи з дошкільниками і молодшими школярами. Зацепіліна Діана, Дощик Вікторія підготували лепбуки з предмету «Я досліджую світ» для дітей з порушенням зору та дітей з затримкою психічного розвитку. Обушко Анастасія,  Бабій Яна виготовляли лепбуки з предмету «Українська мова» для дітей з порушенням інтелекту та для дітей з розладами аутистичного спектру.

Декан факультету Ящук І.П. висловила слова вдячності усім студентам і викладачам за підготовку та проведення заходу, який був актуальним, пізнавальним та професійно орієнтованим.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55