ERASMUS KA107: МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проєктами з міжнародної кредитної мобільності. Студенти-учасники мобільності обов'язково повертаються в Україну і отримують диплом українського закладу вищої освіти, а у Додатку до диплома будуть вказані курси, які вони вивчали у Європі. Працівники-учасники отримують сертифікати про результати стажування або викладання, що зараховуються як підвищення кваліфікації.

Для України як країни-партнера* (Partner Country) з країнами-членами (Programme Countries) Програми Еразмус+ на організацію та участь в проектах з академічної мобільності відкриті такі можливості:

МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬкороткострокові програми обміну:  кредитна мобільність на навчання (3-12 міс.) та на практику (2-12 міс.) для українських студентів: (молодших) бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; академічна мобільність для викладання / підвищення кваліфікації / на стажування (від 5 днів до 2 міс.) для викладачів та працівників закладів вищої освіти.

Хто може організовувати програми обміну?

Один заклад вищої освіти з країни-члена Програми та один заклад вищої освіти країни-партнера Програми Еразмус+ (додатково всі інші організації для проходження студентських практик).

Заявником - координатором проєктів з мобільності виступають ЗВО країн-членів програми Еразмус+.

Координують напрям діяльності Національні Агентства Еразмус+ країн-членів Програми (децентралізований напрям).

Хто може брати участь?

  • Студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти, докторанти);
  • Викладачі;
  • Адміністративний персонал.

ЯКА ТРИВАЛІСТЬ ПРОЄКТIВ? Термін впровадження проєктів може бути 24 або 36 мiсяців. Реалізація проєктів розпочинається 1 серпня року початку проекту.

У ЯКИХ ГАЛУЗЯХ ЗНАНЬ? Обмежень не має. Відповідно до пріоритетів міжінституційної співпраці.

ГРАНТ, що отримує партнерство на реалізацію проєкту з міжнародної кредитної мобільності, покриває: підтримку організації мобільності (Organisational Support), кошти на проїзд, перебування, добові для учасників, страхування та вартість візи (в окремих випадках):

  • фінансове покриття адміністративних витрат під час реалізації проєкту: партнерство університетів отримуватиме 350 євро за кожного учасника мобільності, а також додаткові кошти для учасників з особливими освітніми потребами;
  • фінансове покриття для студентів: кошти на перебування у розмірі 800/850/900 євро/мiсяць (від (2) 3 до 12 місяців) залежно від країни обміну;
  • фінансове покриття для працівників: добові у розмірі 140/160/180 євро/день (від 5 днів до 2 місяців) залежно від країни обміну;
  • відшкодування за проїзд: 20 євро (10-99 км); максимально-1500 євро (8 000 км та більше);
  • вартість візи та страхування може покриватись за згодою партнерських університетів..
© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55