«Нескорена українська душа»

У контексті  відзначення  150-річчя від дня народження  геніальної української письменниці,  перекладачки,   громадської діячки, окраси і гідності української нації Лесі Українки кафедра української мови та літератури   і  бібліотека ХГПА провели  літературно-інформаційну годину   «Нескорена українська душа».

Учасниками дійства стали студенти факультету початкової освіти та філології груп Філ-11 (а), Філ-12 (у), Філ-13 (н) та ПО-21.

До заходу долучилися членкині гуртка виразного читання «Плекаймо слово», що діє при кафедрі української мови та літератури (керівник викладач кафедри А.А.Ніколаєва), які занурили слухачів у  світ поетичного  слова. Із їх уст прозвучали уривки із незабутніх  «Contra spem spero!» (Поперечна Оля), «Зимової ночі на чужині» (Матенчук Аня), монолог Міріам із поеми «Одержима» (Воловнік Соломія) та «Листа Лесі до Сергія Мержинського»

Також слухачі мали нагоду дізнатися маловідомі факти про життя і творчість Лесі Українки, її родину, сучасні інтерпретації  її мистецького спадку.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55