Урочисте вручення дипломів випускникам факультету дошкільної освіти та психології

Відбулося святкове вручення дипломів другого (магістерського) рівня вищої освіти та молодшого спеціаліста випускникам факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у форматі он-лайн.

Урочистості розпочалися гімном «Дошкілля» у виконанні хору «Райдуга» Художній керівник – Вікторія Дмитрівна Мелешко.

Вшанували пам’ять  фундатора дошкільної освіти на Поділлі, ініціатора створення Хмельницького гуманітарно-педагогічного інституту, а згодом академії Миколи Миколайовича Дарманського.

З привітаннями до випускників звернулися голова Хмельницької обласної ради Віолетта Лабазюк та доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент національної академії педагогічних наук, ректор академії Шоробура Інна Михайлівна.

Декан факультету дошкільної освіти та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Леоніда Станіславівна  зачитала накази про вручення дипломів, а проректор з гуманітарної освіти та виховання, кандидат  педагогічних наук, доцент Слюзко Валентина Іванівна вручила грамоти найбільш успішним та активним члени студентського товариства  факультету дошкільної освіти та психології.

Випускникам побажали наснаги, творчості, міцного здоров’я і професійного успіху, віри в себе і свої можливості.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55