Барви рідного слова

«Єдина і свята, Пречиста Діво Мово,

 У полум’ї свічок прийди в пусті серця,

Навчи молитись нас блакитно й калиново,

Навчи чудових снів, яким нема кінця…» таким віршем, який прозвучав з вуст Романової Наталії,студентки ПО-24, 19 лютого у читальному залі бібліотеки розпочалося літературно-мистецьке свято «Барви рідного слова» з нагоди Міжнародного дня рідної мови. У святі взяли участь студенти факультету початкової освіти та філології ПО-24 (куратор Н.М.Підгурська), викладач української мови і літератури А.А.Ніколаєва, працівники бібліотеки.

Почесними гостями свята були відомі митці подільського краю: Віталій Міхалевський – поет, голова Хмельницького обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, член Національної спілки письменників України, Валентина Байталюк – член національної спілки журналістів України, голова Дунаєвецького районного осередку товариства «Просвіта», головний редактор «Дунаєвецького вісника», Людмила Рудковська – журналістка за фахом, поетеса за покликанням.      Поезії, які лунали на заході з вуст гостей, розкрили барвистий світ українського слова, його велич та силу. Людмила Вікторівна, директор бібліотеки,  закликала «бути не байдужими, захищати своє найрідніше і найдорожче – мову своїх батьків, мову свого народу! Щоб цей день і наступні дні й роки для нас, українців, стали справді українськими: читаймо, пишімо, говорімо, послуговуймося скрізь і всюди у своїй державі своєю Рідною Мовою…».

Письменники подарували користувачам  бібліотеки свої книги. Відбулася презентація книжкової виставки «Мово моя материнська  квітни в душі і на вустах».

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55