ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ТА ФІЛОЛОГІЇ

22 лютого 2021 року відбулося онлайн-свято з нагоди вручення дипломів магістра випускникам факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії спеціальностей:  013 Початкова освіта (денна, заочна форми), 014 Середня освіта. Українська мова та література, 014 Середня освіта. Мова і література (англійська). Захід проходив на платформі для відеоконференцій  ZOOM.

З привітаннями до випускників звернулися голова Хмельницької обласної ради Віолета Олександрівна Лабазюк та доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент національної академії педагогічних наук, ректор ХГПА Шоробура Інна Михайлівна.

Оголосила наказ про закінчення Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та привітала випускників доктор педагогічних наук, професор, декан факультету початкової освіти та філології Ящук Інна Петрівна.

Під час заходу лунали щирі слова вдячності від випускників ректорату, викладачам, кураторам та одногрупникам. З вітальними промовами виступили старости випускних груп: Басун Анастасія, Місяць Марина, Ткачук Мирослава.

Щиро вітаємо вас, шановні випускники! Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень, щастя та подальших успіхів!

В добрий час! Віват, Академіє!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55