ВИХОВНА ГОДИНА «ЖИТТЯ - ЦЕ МИТЬ І НИМ ПОТРІБНО ДОРОЖИТЬ»

У групі ДО-11 (куратор Онофрійчук Л.О.) факультету дошкільної освіти та психології відбулася виховна година на тему «Життя - це мить і ним потрібно дорожить».

Світ стрімко змінюється. Настільки стрімко, що те, чого ми тільки очікуємо, швидко стає вчорашнім. Все, що здавалося далеким майбуттям, «вихором» вривається у сьогодення. Тому дуже важливо вчитися керувати своїм часом та цінувати життя.

Ведучі Осадчук Дарина та Павонська Вікторія поглибили знання здобувачів освіти  про цінність та унікальність кожної миті нашого життя, спонукали до роздумів над ставленням кожного до свого життя та життя інших людей.

Осадчук Дарина звертаючи увагу на нестачу часу, як головну проблему сучасної молодої людини виокремила основні «пожирачі часу» та узагальнила правила керування своїм часом.

Павонська Вікторія запропонувала обговорити кредо кожного здобувача освіти в його житті на сьогодні та ті звички, які заважають йому бути кращим.

На завершення за допомогою гри «Сонечко цінностей» виокремили та проранжувати цінності кожного та виробили загальні правила, які продовжать і покращать життя.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55