Виховна година «Академічна доброчесність»

7 квітня  студентами групи ДО-31 (куратор Павлушкіна О.В.) була проведена виховна година «Академічна доброчесність».

На виховному заході студенти мали змогу ознайомитись з поняттям «академічна доброчесність», шляхами дотримання академічної доброчесності, причинами порушення академічної доброчесності та видами покарань за академічну недоброчесність.

Студенти Мартинюк К. та Криницька Д. провели анкетування серед студентів групи щодо дотримання ними академічної доброчесності.

Результати показали, що 73% опитуваних знають, що таке «академічна доброчесність»,  проте 27% студентів зізнались, що ніколи не чули про цей термін; проте на питання «Як Ви вважаєте, що таке академічна доброчесність?» майже всі відповіли досить влучно та обширно: «… це дії, спрямовані на підтвердження довіри до академічної успішності студенти та його наукових досягнень»; «…дотримання правил та принципів академії»; «…чесність при навчанні, сумління». Лише 5% опитуваних знали, що у Законі «Про освіту» є окрема стаття про академічну доброчесність.

Під час розмови піднимались питання про правила дотримання академічної доброчесності, причини її порушення, студенти отримали пропозиції щодо підвищення рівня академічної доброчесності.

Організатори виховної години запропонували переглянути та обговорити відеоролик «Твоя особиста відповідальність».

Після обговорення даної проблеми студенти дійшли до висновку, що академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху та висловили бажання зробити крок на зустріч змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, здобуваючи якісну освіту та будуючи кар’єру, покладаючись на власні сили.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55