Практикуємо розмовну англійську разом з ENGin

26 березня викладачі кафедри іноземних мов та декан факультету початкової освіти та філології Інна Петрівна Ящук обговорили умови участі закладу  у Програмі ENGin, яка реалізується американським неприбутковим фондом "Манофф" щодо практикування розмовної англійської мови студентською молоддю. Як наслідок, було погоджено укладення меморандуму про співпрацю та партнерство, спрямованого на поглиблення міжнародної співпраці між факультетом початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та Фондом Манофф (The Manoff Foundation), що зареєстрований відповідно до законів штату Делавер, США в особі Катерини Манофф.

ENGin – це програма, яка об'єднує тих, хто вивчає англійську мову з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій. Кожного учня та волонтера перевіряють на відповідність програмі. Потім учасники підбираються на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування. Після того, як знайдеться пара, ENGin підтримує учнів і волонтерів протягом усієї їх участі в програмі за допомогою порад, ресурсів і вирішення проблем.

Запрошуємо усіх студентів, що бажають долучитись до участі у програмі звертатись для узгодження деталей до координатора проєкту, викладача кафедри іноземних мов Аніщенко Ірини Миколаївни.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55