РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ПЕРЕНАТАЛЬНОГО ТА РАННЬОГО ВІКУ «МАЛЯТОЧКО» В ПРОЦЕСІ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

На факультеті дошкільної освіти та психології 18 травня 2021 року до Тижня науки відбулась звітна конференція з пробної практики в групах раннього віку з студентами групи ДО-21б.

Метою конференції було продемонструвати особливості реалізації програми  розвитку дітей перенатального та раннього віку «Маляточко» (наук. керівник – К.Л. Крутій) в закладах дошкільної освіти.

З вітальним словом до студентів звернулись декан факультету дошкільної освіти та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Л.С. та завідувач виробничої практики, кандидат педагогічних наук, доцент Казакова Н.В.

Студенти представили різні форми роботи, які вони організовували в групах раннього віку з метою формування головних ліній розвитку та виховання дітей на третьому році життя: рухова активність, мовлення, самостійність, емоції, розвиток сюжетно-рольової гри тощо.

Також студенти мали можливість поспілкуватись із співавтором програми розвитку дітей перенатального та раннього віку «Маляточко», доктором педагогічних наук, професором Зданевич Л.В., яка звернула увагу на основні моменти побудови програми.

Своїми враженнями від звіту поділились керівники практики: доктор педагогічних наук, професор Зданевич Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент Машкіна Л.А. та кандидат педагогічних наук, доцент Гончар Н.П.

Дякуємо студентам за змістовні та цікаві доповіді та бажаємо подальших успіхів!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55