В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

19 травня 2021 року кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Гончар Н.П. було проведено практичне заняття з студентами групи ДО-22 факультету дошкільної освіти та психології «Проведення спортивних свят, розваг, Днів здоров'я для дітей різних вікових груп».

Метою заняття було поглибити знання студентів про методику проведення фізкультурних свят, розваг, Днів здоров'я для дітей різних вікових груп; засвоєння знань про необхідність складання планів-конспектів форм активного відпочинку; виробити практичні вміння щодо організації та проведення активного відпочинку з дітьми дошкільного віку.

Критеріями оцінювання роботи творчих груп по розробці проєктів форм роботи з активного відпочинку з дошкільниками стали:

- підготовка інвентаря: розміщення необхідного обладнання, дрібних посібників, місця та посібників для фіксації результатів;  

- проведення розваги: підбір вправ, ігор, рухів залежно від віку, варіанту розваги, підготовленості дітей; доцільність вибору ведучого виду гри та віку дітей, якість показу, пояснень, доцільність вказівок під час виконання, уміння володіти всією групою;

- закінчення розваги: регулювання фізичного навантаження (доцільність вправ та ігор на відновлення дихання), підсумок (уміння дотримуватися педагогічного такту, пояснити причину поразки у змаганнях).

Студентами було продемонстровано усі засвоєнні ними знання, вміння та навички під час практичної реалізації розроблених проєктів.

Усі учасники отримали позитивні емоції від заняття.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55