ОСВІТНІЙ ФОРУМ – 2021 «TEACHING UPGRADE DAY» ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОТГ

26 серпня 2021 року доценти кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, к.пед.н., доценти Н.М. Миськова та Л.О. Онофрійчук взяли активну участь в Освітньому форумі – 2021 «Teaching Upgrade Day» для педагогічних працівників закладів освіти Хмельницької ОТГ.

За запрошенням КУ ХМР «Цент професійного розвитку педагогічних працівників» Миськовою Н.М. проведено для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти майстерки за темами: «Освіта для сталого розвитку: мистецтво маленьких кроків до високої мети», «Усталені підходи та приховані можливості педагогічної технології «Логічні блоки Дьєнеша».

Під час взаємодії з учасниками заходу «Освіта для сталого розвитку: мистецтво маленьких кроків до високої мети» наголошено на обов’язковості реалізації завдань освіти для сталого розвитку у закладі дошкільної освіти як умови виконання Державного стандарту дошкільної освіти (БКДО) України. Підкреслено роль внутрішньої мотивації педагогів для досягнення очікуваного результату педагогічної діяльності у контексті сталого розвитку та освіти для сталого розвитку.

Мета проведення майстерки «Усталені підходи та приховані можливості педагогічної технології «Логічні блоки Дьєнеша» полягала у зацікавленні педагогів ЗДО можливостями зазначеної педагогічної технології. Учасники майстерки мали змогу зануритися в атмосферу активності та командної взаємодії під час виконання ігрових завдань, запропонованих спікером.

Висловлюємо щиру подяку КУ ХМР «Цент професійного розвитку педагогічних працівників» та О.Г. Ратушняк, І.І. Нащубській, а також усім учасникам майстерок за довіру, активність, взаємодію!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55