ВИХОВНА ГОДИНА «Профілактика суїцидальної поведінки у молодіжному середовищі»

Здобувачі фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта (група ДО-21) разом із куратором Онофрійчук Л.О. обговорили основні психологічні та фізіологічні зміни, які відбуваються у підлітковому віці та визначили причини їх вразливості. Спробували дати відповідь на запитання «Які ознаки свідчать про ризики суїциду?»

Ведучі Новосядлова Олександра та Багаутдінова Ульяна узагальнили дослідження щодо видів суїцидальної поведінки, мотиви та причини, розглянули способи суїцидів, підібрали моторошні приклади та фото суїцидів. Переглянувши відео спробували розібратися в проблемі, яку вони представляли.

Цікавою та пізнавальною була вправа «Цінність життя», яка розширила знання студентів про причини виникнення та способи подолання стресових ситуації, які спонукають до втрати життя та спробували підібрати спосіб допомоги.

На завершення кожен запропонував своє продовження фрази «Життя – це....», «Для мене жити – це...» та зробили висновок, що життя – це найвища цінність людини і його потрібно берегти.  

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55